CAFE & RESTAURANT   
cafe

Hafta sonu nereye kaçsak derdi eskidendi, artık devir değişti. Yepyeni lezzetler, keşfedilecek yeni mekânlar, yaşanacak güzel anlar 39 Burda’da sizi bekliyor.

MAĞAZALAR   
mağazalar

Aradığını bulamamak eskidendi, artık devir değişti. Erkek, kadın, çocuk. Her yaşa ve tarza uygun şıklık Burda! Seçkin dünya markaları, moda trendleri ve zengin seçenekleriyle şıklığınıza şıklık katın.

ETKİNLİKLER & KAMPANYALAR  
mağazalar

ETKİNLİKLER

Eğlencede artık devir değişti! Miniklere ve yetişkinlere yönelik alternatif eğlence seçenekleriyle 39 Burda yeni alışkanlığınız olmaya geldi.

KAMPANYALAR

En avantajlı kampanyalar Burda! Alışveriş, lezzet ve eğlencede büyük kampanyalar ve indirimler 39 Burda’da.

BİZE DAİR   
mağazalar
Esas Gayrimenkul

Faaliyetine 2009 yılında ticari gayrimenkul projelerine yatırım yaparak başlayan Esas Gayrimenkul, bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında toplam 1.5 milyar Dolarlık gayrimenkul portföyünü yönetmektedir. Esas Gayrimenkul, farklı coğrafyalarda, farklı alanlardaki gayrimenkul projelerine yatırım yaparak 600.000 m2 lik kiralanabilir alanı kontrol etmektedir.

Esas Gayrimenkul, güçlü marka değeri, kendine özgü yatırım anlayışı ve 500' e yakın kiracısı ile yurt içinde ve yurt dışındaki gayrimenkul fırsatlarını yakından takip etmektedir.

SİNEMA   
Sinemalar

Yüksek görüntü ve ses teknolojisiyle tasarlanmış toplamda 6 sinema salonuyla 39 Burda, sizi bambaşka hikâyelerin bir parçası olmaya çağırıyor.

İLETİŞİM 
mağazalar

İLETİŞİM

8 Kasım Mahallesi. İstasyon Caddesi, No: 151, 39750
Lüleburgaz/TÜRKİYE

0288 502 07 39 / 0288 502 08 39 / 0288 502 09 39
info@39burda.com


Nasıl ulaşabilirim?

KİRALAMA FORMU  
iletişim
Başvuruda Bulunan :
Aktif Mağaza Sayısı:
Mağaza m2 Talebi :
İLETİŞİM FORMU  
iletişim
GALERİ